مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گرفتن ایزو 29001 نفت و گاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیت های اخذ ایزو 29001انتخاب شرکت مشاوره ایزو
74

برای گرفتن ایزو 29001 در حوزه نفت و گاز باید چه کاری انجام دهیم؟ اساسا مزیت های گرفتن این استاندارد چیست و چه کارهایی را می تواند برای سازمان انجام بدهد؟
یکی از مشکل ترین استانداردهای موجود در ایزو، سیستم مدیریت کیفیت نفت و گاز و پتروشیمی مشهور به ایزو 29001TS/ISO است. این استاندارد را باید کلیه واحدهایی که نقشی در تامین و اجرای سیستم های نفت و گاز دارند باید اخذ کنند هم چنین در هنگام گرفتن استاندارد ایزو 29001 باید به 3 اصل دقت اساسی شود که در ادامه در مورد این موارد به طور مفصل توضیح داده شده است.

گرفتن استاندارد ایزو 29001

مزیت های اخذ ایزو 29001

مهم ترین اصل در هنگام گرفتن ایزو 29001 بر می گردد به تصمیم جدی مدیریت شرکت در راستای این امر و هم چنین انتخاب یک شرکت مناسب برای مشاوره دادن استاندارد و هم چنین پیاده سازی الزامات ایزو 29001 است.
اما ما در این مقاله می خواهیم به سه مزیت اصلی که این ایزو برای ما ایجاد می کند بپردازیم،

  • مهم ترین مزیتی که به آن پرداخته می شود بحث سیستم های لجستیک کارخانه است و هم چنین بهینه سازی این سیستم درون کارخانه های پتروشیمی و صنایع نفت و گاز است.
  • اما برای بهینه سازی سیستم لجستیک کارخانه نیاز است که مکان های مبدا و مقصد را در هر کدام از موارد تعیین کنیم با بهینه کردن مقدار
  • مسافت و هم چنین انتخاب وسیله مناسب در سیستم حمل و نقل به این مورد به راحتی می توان دست پیدا کرد.
  • شاید بهینه کردن سیستم لجستیکی درون کارگاههای مربوط به حوزه
  • نفت و گاز به زبان ساده باشد اما برای این کار باید وقت و انرژی زیادی مصرف کرذ که این موارد توسط مشاورین انجام می پذیرد.
  • نکته دوم و مزیت دومی که اخذ ایزو 29001 برای ما ایجاد می کند بر می گردد به اهمیت تعیین تامین کنندگان مطمئن و با کیفیت و هم چنین ایجاد یک پل ارتباطی مطمئن میان تامین کنندگان و خزیداران، این روش به وسیله استاندارد ایزو 29001 به وسیله الزام ارزیابی تامین کنندگان صورت می پذیرد و هم چنین از میان چندین تامین کننده برای مواد اولیه و دیگر محصولات بهترین تامین کننده با بالاترین امتیاز انتخاب می شود. این امتیازات توسط مشاورین و بر اساس واقعیت ها تشکیل می شوند و با کمک نماینده مدیریت شرکت پتروشیمی و این که چه معیارهایی بیشتر برای شرکت اهمیت دارد انتخاب می گردد.
  • اما بحث سوم که در هنگام گرفتن استاندارد ایزو 29001 باید لحاظ گردد کاهش عدم انطباق ها درون سازمان تولیدی که این موارد با استفاده از روش های پیچیده و مهم ردیابی محصولات درون شرکت و هم چنین ایجاد طرح های کنترل و ارزیابی ریسک انجام می پذیرد که این سه الزام هر کدام حدود یک جلسه کامل کاری زمان می برد تا بر روی سازمان نفت و گاز پیاده سازی شود.

انتخاب شرکت مشاوره ایزو

شما عزیزان می توانید برای انتخاب مشاورین ایزو 29001 از شرکت ما درخواست کنید و با شماره های زیر در تماس باشید تا مهندسی را که در این زمینه دارای تخصص و تجربه کاری باشد برای شما فرستاده شود و بتوانید با مشاوره های ایشان موفق به اخذ گواهینامه ایزو 29001 شوید.

اخذ ایزو 29001

منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید