مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پیاده سازی ایزو 9001

آنچه در این مقاله می خوانید...

هزینه پیاده سازی و مشاوره ایزو 9001مزیت پیاده سازی ایزو 9001
ایزو 9001

برای اینکه بدانید قیمت پیاده سازی ایزو 9001 چقدر است باید به یک سری مشخصات درون و بیرون سازمان توجه کنید تا تشخیص دهید هزینه معقول برای این کار چقدر است.
یکی از موارد مهمی که امروزه در سازمان های دولتی و خصوصی سوال می شود قیمت پیاده سازی انواع ایزو به خصوص ایزو 9001 است. این سوال بخاطر همین اینقدر زیاد پرسیده می شود چون بسیاری از شرکت هایی که در این زمینه کار می کنند قیمت ثابتی را به مشتریان خود نمی دهند و هم چنین از طرف سازمان استاندارد سقف قیمتی تعیین شده است که شرکت ها نباید از آن بیشتر قیمت دهند، بنابراین همه شرکت های مشاوره ای در این زمینه بنابه کیفیتی که دارند در هنگام آموزش و پیاده سازی ایزو 9001 قیمتی متناسب با کار خود را لحاظ می کنند.

قیمت ایزو 9001

هزینه پیاده سازی و مشاوره ایزو 9001

شرکت هایی که در زمینه مالی مشکلی ندارند و می خواهند در زمینه
مشاوره و پیاده سازی ایزو 9001 یک کیفیت بسیار عالی برای آنها و شرکتشان لحاظ شود بهتر است با شرکت هایی کار کنند که از نظر سابقه کاری با تجربه هستند و هم چنین دارای روزمه کاری با حجم زیادی می باشند.
قیمتی که برای مشاوره و پیاده سازی ایزو 9001 در نظر گرفته شده است از 2 تا 4 میلیون تومان متغیر می باشد این هزینه قیمت فقط برای بحث مشاوره و پیاده سازی استاندارد ایزو 9001 است و برای داشتن گواهینامه آن باید یک هزینه جداگانه بنابه شرکت انتخابی آنها از طرف کارفرما داده شود.

پیاده سازی ایزو 9001

مزیت پیاده سازی ایزو 9001

اما شما کارفرمایانی که از نظر مالی مشکلی ندارید و می خواهید این سیستم مدیریت کیفیت به طور کامل و با کیفیت بالایی در سازمان شما پیاده سازی شود بهتر است با سازمان هایی در این زمینه همکاری کنید که در کار خود متخصص هستند.
خوشبختانه شرکت ما در زمینه مشاوره و پیاده سازی ایزو و انواعاستانداردهای مدیریتی و کیفیتی سابقه 8 ساله دارد و توانسته است به بسیاری از مدیران شرکت ها و هم چنین فارغ التحصیلان و دانشجویان به خصوص مهندسی صنایع آموزش های لازم را بدهد، شرکت ما در این زمینه به بیش از 120 کارخانه مشاوره داده است و موفق شده است برای این شرکت ها گواهینامه های مختلف در زمینه ایزو بگیرد.
شما عزیزان می توانید از طریق شماره های زیر کار خود را در زمینه مشاوره و پیاده سازی انواع ایزو پیگیری کنید.
منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید