مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صدور ایزو 9001 در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

استاندارد ایزو 9001مزیت ایزو 9001

برای صدو ر ایزو 9001 در ایران باید چه کار کنیم؟ هزینه صدور این استاندارد در کشور چقدر است؟ این استاندارد چه کمکی به ما می کند؟
مهم ترین استانداردی که تاکنون در تمامی بخش های مختلف صنعت، کارخانجات، شرکت های تولیدی و خدماتی، اداره ها، مکان های آموزشی و تفریحی، رستوران ها و دیگر مواردی که احتیاج به نظم و استاندارد سازی دارد ایزو 9001 است.
در واقع الزاماتی که در این استاندارد است برای همه نوع کسب و کاری مهم و کاربردی تلقی می شود و مدیران باید بدانند اگر می خواهند رونقی در کسب و کار آنها اتفاق بیفتد باید این استاندارد را در سازمان خود اجرا کنند.

صدور ایزو 9001

استاندارد ایزو 9001

برای صدور این استاندارد و داشتن گواهینامه آن ابتدا بایستی شرکت مشاوره ای در این زمینه را انتخاب کنیم. سپس با عقد قرارداد وارد بحث اجرایی ایزو 9001 می شویم. اغلب شرکت های مشاوره ای معتبر در این زمینه برای اینکه از تصمیم جدی کارفرما برای پیاده سازی ایزو 9001 در سازمان خود مطمئن شوند معمولا 30 الی 40 درصد از کل مبلغ مشاوره را می گیرند و سپس به برای پیاده سازی الزامات ایزو 9001 در سازمان مربوطه اقدام می کنند.
برای اینکه بدانید هزینه صدور این استاندارد چقدر است باید به نظرات مشاورین و هم چنین مفادی که در قرار داد وجود دارد توجه کنید. شرکت های معتبر در کشور برای پیاده سازی ایزو 9001 آموزش های تقریبا یکسانی را دارند اما پیاده سازی در این مورد متفاوت به نظر می رسد و هر چقدر تجربه مشاور در این زمینه بیشتر باشد کیفیت اجرایی ایزو نیز بهتر می شود.

ایزو 9001

مزیت ایزو 9001

مهم ترین کمکی که توسط ایزو 9001 به سازمان می شود بحث تقلیل هزینه های اضافی درون سازمان است یعنی الزامات این استاندارد باعث می شوند که بهترین روش ارتباطات را درون سازمان مشخص می کند و همین امر برای کاهش دادن هزینه ها کافی به نظر می رسد.
برای پیاده سازی انواع استاندارد های ایزو می توانید با شماره زیر در تماس باشید تا با مشاورین ایزو جهانی در این زمینه مشورت خوبی بگیرید.
منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید