مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دریافت ایزو 9001 استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کسب استاندارد ایزو 9001
68

استاندارد ایزو 9001 با تکیه بر افزایش کیفیت کالا های تولید شده، می تواند راه پیشرفتی برای برند های جدید و حتی برند های جا افتاده باشد و ارزش و اعتبار بالایی را برای محصول دریافت نماید.
از آنجا که عرصه تجارت، با رقابت همراه است، لازمه پیشرفت کاری، دست و پنجه نرم کردن با این فضای سنگین است که البته شناختن مسیر های پیشرفت، بسیار کمک کننده می باشد.
متخصصین و مشاورین در زمینه تجارت و سود دهی، به خوبی می دانند که حک کردن استاندارد های معتبر بر روی محصولات، تا چه اندازه می تواند اعتماد سازی را برای مشتری به همراه داشته باشد.

کسب استاندارد ایزو 9001

عبارت معادل ایزو 9001 را می توان با مدیریت کیفیت برابر دانست که البته هدف اصلی این استاندارد، ایجاد بستری مناسب برای داشتن کیفیت بالاتر و در کنار آن راه اندازی مدیریتی علمی در حفظ و ارتقا این پارامتر مهم می باشد.
در زمان فعلی آخرین تغییرات اعمال شده در ایزو 9001، در سپتامبر 2015 انجام شد که در مقایسه با ورژن قبلی آن، در برخی موارد همچون نماینده مدیریت، دستور العمل کیفیت و اطلاعات مستند، دستی برده شده است تا به بهبود و کاربردی ساختن قوانین، مبدل گردد.

ایزو 9001

نکته ای که در این جا کاملا مهم قلمداد می شود؛ این است که کارفرمایانی که دارای ایزو 9001 با نسخه 2008، هستند، لازم است ایزوی خود را مطابق با نسخه 2015 آپدیت نمایند.
در پایان برای کسانی که در صدد دریافت و کسب ایزو 9001 بین المللی هستند، لازم است تا اهداف و دستاورد های حاصل از اعمال ایزو 9001 بیان شود تا کار خود را هدفمند بدانند و در عین حال، دریابند که به چه امتیازاتی دست یافته اند:

  • به حقیقت پیوستن اهداف سازمان یا تولیدی.
  • رسیدن به سطوح بالای کیفیتی و طی نمودن مداوم روند پیشرفت.
  • استفاده عملی از قانون “پیشگیری بهتر از درمان” که نتیجه نهایی آن کاهش خطا های به وجود آمده در ادامه روند کاری است.
  • و کاهش هزینه های پولی و زمانی.

منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید