مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دریافت ایزو استاندارد بین المللی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دریافت ایزو استانداردمعرفی ایزو های بین المللی
83

استاندارد های بین المللی که با نام ایزو یا ISO شناخته می شوند، می توانند راه را برای کارفرمایان ایمن سازی نمایند و دریافت آن می تواند مشتری را ترغیب به خرید کالا های دارای استاندارد نماید. انواع ایزو های در بورس را در ادامه به شما معرفی می نماییم.
بار ها و بار ها شنیده اید که استاندارد به منزله ارتقا سطح کیفی محصولات است و هر جا نام و یا علامت استاندارد دیده شود، می توان اعتماد کافی را به آن محصول داشت.
با توجه به این سیر فکری که در جامعه رواج دارد، هر کارفرما ترجیح می دهد که اولویت خود را بر این اساس قرار دهد که برای کالا یا خدمتی که به مشتری ارائه می دهد، نشانی جهت اعتماد سازی دریافت نماید تا بتواند به این نحو، کیفیت کاری خود را به مخاطب خود اثبات نماید.

دریافت ایزو استاندارد

سازمان جهانی استاندارد تصمیم گرفت که نامی را برای استاندارد های ارائه شده در نظر بگیرد که به همین خاطر واژه ایزو در مراکز خرید و فروش رواج یافت.
ایزو که همان اختصار سازمان جهانی استاندارد می باشد، در هر حیطه و با هر هدفی، ایزو های مختلفی را در نظر گرفته است که کشور های مختلف آن را حمایت می کنند. در این میان برخی ایزو ها استاندارد هستند که به شکل بین المللی گسترش یافته اند و کارفرمایان مختلفی از سراسر جهان به دنبال اخذ ایزو های بین المللی هستند تا با یک آینده نگری مطمئن، به توسعه کاری خود بپردازند.

ایزو بین المللی

معرفی ایزو های بین المللی

علی رغم رقابت های کاری که در بین بازاریان وجود دارد، در یک موضوع هم عقیده اند که برای توسعه کسب و کار در زمان حال و آینده، باید از مسیر استاندارد سازی عبور کرد. برخی از ایزو های بین المللی که به شدت مورد تقاضا هستند را در این جا به شما معرفی می نماییم.

  • ایزو ۹۰۰۰
  • ایزو ۱۴۰۰۰
  • ایزو ts
  • OHSAS 18001
  • ISO 27001
  • ISO 10004
  • ISO 10002
  • ISO 10668

با توجه به تقاضای بالا در این حیطه کاری به شما پیشنهاد می نماییم که اگر نیازمند استاندارد های پر کاربرد با رویکرد ارتقا سطح کیفی مدیریتی هستید، قبل از هر چیز با مشاوران مشورت نمایید و مناسب ترین ایزو را برای حوزه کاری خود انتخاب نمایید.

منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید