مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درباره ضرورت دریافت ایزو تی اس

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره ایزو تی اس
72

دریافت ایزو تی اس با توجه رتبه داشتن صنعت خودرو سازی در کشور ما، می تواند یک پوَن مثبت برای شرکت ههای تولیدی محسوب شود. اگر با اهداف این استاندارد آشنا شوید، می توان ضرورت آن را بیشتر احساس نمود.
صنعت خودرو سازی در زمان کنونی در کشور ما دچار نوسانات زیادی از زوایای گوناگون شده است که ثبات این حوزه در پی رعایت موارد مختلفی می باشد که می توان در این میان توجه را به استاندارد و بهینه سازی این حوزه معطوف نمود.
ورود خودرو به کشور به زمان مظفرالدین شاه بر می گردد که از نظر زمانی (برای افرادی که رابطه مناسبی با تاریخ ندارند)، حدودا اوایل قرن بیستم میلادی می باشد. با یک حساب سر انگشتی می توان آغاز این صنعت را حدود یک قرن دانست که مردم سرزمین ما در حال استفاده از آن هستند.
اما اهمیت سلامت و آرامش مردمی که در زمان کنونی، وابستگی شدیدی به خودرو های عمومی و شخصی دارند، جایگاه مهمی دارد که تنها راه تامین آن، وارد آوردن استاندارد های لازم در پروسه تولید خودرو است.

ایزو تی اس

اطلاعاتی درباره ایزو تی اس

با توجه به توضیحات ذکر شده در بالا، می توان به راحتی در مورد استاندارد های روتین در صنعت خودرو سازی صحبت کرد. استاندارد مورد بحث، تی اس (TS) می باشد. این استاندارد به طور مستقیم انگشت اشاره به سمت مدیریت کیفیت گرفته است و دارندگان این ایزو، می توانند تضمینی معتبر به خریداران خودرو های تولیدی خود اعطا نمایند.
هدفی که استاندارد تی اس دنبال می نماید، را می توان این گونه بیان کرد:

  • کاهش حجم تلفات تصادفی
  • ریزش مشکلات موجود در زنجیره تولید
  • افزایش رتبه و جایگاه کارمندان از دید صلاحیت
  • طراحی و تولید محصولات
  • در اختیار قرار دادن ابزار تجزیه و تجلیل

همین توضیحات کفایت می کند تا هر خواننده به اهمیت دریافت ایزو تی اس توسط شرکت های خودرو سازی و قطعه سازی های فعال در کشور پی ببرد که پیشنهاد کاشناسان این حوزه، مبادرت ورزیدن این گونه شرکت ها به دریافت استاندارد مدیریت کیفیت ایزو تی اس می باشد تا اهمیت ایمنی و در اولویت بودن آن را برای مشتری رقم بزنند.

منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید