مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایزو 17025 آزمایشگاه و ممیزی آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

صدور ایزو 17025 آزمایشگاه
ایزو 17025 آزمایشگاه

با استاندارد ایزو 17025 آزمایشگاه آشنا هستید و می دانید در ممیزی مربوط به آن چه مباحثی مورد ارزیابی قرار می گیرد؟ صدور این استاندارد چقدر طول می کشد؟
سازمان های آزمایشگاهی به خوبی با استاندارد ایزو 17025 آزمایشگاه آشنا هستند و می دانند که اگر بخواهند با اداره استاندارد همکاری کنند باید این ایزو را دریافت کنند. اما اکثرا با محتویات این استاندارد آشنایی ندارند و نمی دانند که در ممیزی های مربوط به آن چه فعالیت هایی درون سازمان ها انجام می گیرد. می خواهیم در رابطه با این استاندارد میاحث کاملی را نشان دهیم.

صدور ایزو 17025 آزمایشگاه

برای این که ایزو 17025 را صادر کنیم ابتدا باید نیت سازمان را درقبال اخذ این استاندارد درک کنیم. کلیه سازمان های آزمایشگاهی به دو بخش تقسیم بندی می شوند:

  • سازمان های کالیبراسیون
    سازمان های طراحی روش آزمون

برای سازمان های کالیبراسیون تنها نکته ای که اهمیت دارد چگونگی اندازه گیری پارامترهای کنترلی است، مثلا یک سازمان کالیبراسیون دوربین های نقشه برداری می خواهد مسائلی که باعث افزایش کیفیت روش کالیبراسیون می شود را بداند.

اما سازمان های انجام روش های آزمون، کلیه تست هایی که موجب تحکیم نتایج آزمون می شود را محک می زنند و هر چقدر تعداد این تست ها بیشتر باشد، نتایج قابل اعتمادتری می توانند کسب کنند.

ایزو 17025 آزمایشگاه در رابطه با این دو مورد صدق می کند، یعنی هم روش استاندارد کالیبراسیون و هم برنامه ریزی برای طراحی تست های متنوع را به سازمان ها می آموزد، هم چنین برخی از متدهای ایزو 17025 در رابطه با چگونگی دریافت مواد و انتقال آن یه درون آزمایشگاه، برنامه های پیشگیری و عدم انطباق، صحه گذاری روش های آزمون و دیگر مسائل مربوط به آن است.

مشخصا ممیزی ایزو 17025 حدود 3 ماه طول می کشد و اگر سازمان هایی برای گرفتن گواهینامه عجله داشته باشند می توانیم سریع تر گواهی را برای آن ها صادر کنیم.

شماره تماس: 09902702205

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید