مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اعطای ایزو بین المللی زیست محیطی 14000

آنچه در این مقاله می خوانید...

ایزو ریست محیطی 14000
75

ایزو بین المللی زیست محیطی با عنوان 14000، نقش پر رنگی در کنترل عوامل مخرب زیست محیطی دارد که اعطای آن به هر شرکت تولیدی می تواند آرامش خاطر منطقه را به دنبال داشته باشد. در ادامه با این استاندارد آشنا خواهید شد.
یکی از دغدغه های بشر که با گذشت زمان پر رنگ تر می گردد، توجه به محیط زیست و دیگر اجزای آن می باشد. البته دلیل این افزایش توجه، برمی گردد به ارتقا سطح دانش بشر. انسان به این نتیجه رسیده است که هر اتفاق و سهل انگاری در حال حاضر، می تواند پیامد های خوب و بدی را متوجه آیندگان سازد.
علم استاندارد علاوه بر توجه لازم به کیفیت محصولات تولیدی، به دنبال برطرف نمودن دیگر نگرانی ها است که یکی از این موارد، عوامل زیست محیطی می باشد.

ایزو ریست محیطی 14000

ایزو 14000 از استاندارد های بین المللی است که در پی کنترل فرآیند های اثر گذار بر روی محیط زیست می باشد تا بحران های پیش رو را کنترل و برطرف نماید. در اوایل دهه 90 میلادی بود که استارت استاندارد زیست محیطی 14000 زده شد و قوانینی قابل اعمال را برای پروسه های تولیدی در نظر گرفته شد.
آنچه که در ایزو زیست محیطی به عنوان یک ابزار مهم در نظر گرفته می شود، ساختار مدیریتی است که در راستای آن بتوان چارچوب ها را تعریف کرد و برای هر تولید کننده و یا خدماتی، اجرایی نمود.

ایزو 14000

از جمله موارد اولیه ای که در ایزو 14000 مورد بررسی و بحث قرار گرفت:

  • ترغیب شرکت های سازنده به کسب دیدگاه مدیریتی در بهبود شرایط زیست محیطی
  • تجزیه و تحلیل مشکلاتی که ممکن است پس از اعمال این قوانین، به وجود آید
  • گسترش ابزار های لازم در هر محل تولیدی، جهت سنجش پارامتر های زیست محیطی

اما آنچه که پس از گذشته یکی دو دهه از تصویب قوانین این ایزو مهم است، دریافت و اخذ آن می باشد و آگاهی از نخستین گام های اساسی.
اعطای گواهینامه ایزو 14000 توسط سازمان بین المللی استاندارد و یا ISO صورت می گیرد اما باید دست در دست مشاوران خبره به پیش رفت تا از تمامی قوانین آگاه شد و نحوه مدیریت آن را به خوبی دریافت کرد تا بتوان به نحو احسنت، قواعد تعیین شده را بر روند تولید اعمال نمود.
منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید