مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اخذ سریع ایزو ۹۰۰۱

اخذ ایزو 9001

آیا امکان اخذ سریع استاندارد ایزو ۹۰۰۱ وجود دارد؟ آیا می توان به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای این استاندارد را در سازمان خود پیاده سازی کرد؟ مراحل دریافت این استاندارد چیست؟
ایزو ۹۰۰۱ یکی از معدود استاندارد هایی است که برای پیاده سازی نیاز به زمان کافی دارد، دلیل مهم آن برمی گردد به تحت کنترل در آوردن تمامی بخش های سازمان توسط این استاندارد و هم چنین یکپارچه کردن آن ها. برخی از سازمان ها هیچ گونه بهبودی در روند کاری خود ندارند و هم چنین از فرآیندهای سنتی در سازمان خود بهره می برند، به فرض مثال برخی از سازمان ها سیستم کنترل کیفیتی خود را فقط بر روی نظارت چشمی گذاشته اند و هیچ گونه کنترلی بر روی پارامترهای کمی محصول تولیدی خود ندارند، بنابراین کار با این گونه سازمان ها دشوارتر از دیگر سازمان هاست و به همین دلیل برای پیاده سازی ایزو بستگی به سازمان دارد که فرآیندهای خود را چه جوری انجام می دهد.
برای دریافت ایزو ۹۰۰۱ اولین کاری که باید انجام بگیرد شناخت اولیه از محیط داخلی سازمان است که توسط مشاورین صورت می پذیرد، سپس باید تمامی بخش های سازمان مورد نظارت و بررسی قرار بگیرد تا طرح وظایف درستی از پرسنلین آن بخش ها تکمیل شود و در اخر اطلاعات تکمیلی به مدیریت تمامی بخش ها داده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پیاده سازی با ما در ارتباط باشید.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید