مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اخذ ایزو 22000 صنایع غذایی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیت های اخذ ایزو 22000
ایزو 22000

اخذ ایزو 22000 در ایران برای شرکت و کارخانه شما چه فوایدی می تواند داشته باشد؟ آیا با اخذ آن می توان مشکلاتی که در یک کارخانه صنایع غذایی وجود دارد رفع گردد؟
یکی از استانداردهای مهم که سازمان ایزو آن را تدوین کرده است ایزو 22000 است این ایزو قابل اجرا شدن بر روی کلیه واحدهایی که نقشی در تامین انواع مواد غذایی را دارند مانند تولیدی ها، نگهداری ها و کارخانجاتی که به تولید لوازم و بسته بندی محصولات می پردازند.
اما گرفتن و اخذ ایزو 22000 می تواند فواید بسیاری برای یک شرکت داشته باشد و ما می خواهیم در این مقاله به مزیت های اخذ این استاندارد بپردازیم

ایزو22000

مزیت های اخذ ایزو 22000

یکی از مهم ترین ویژگی درون این استاندارد می توان به نقش HACCPدر
آن اشاره کرد و تمامی کسانی که بخواهند ایزو 22000 بگیرند باید به همراه آن haccp را نیز اخذ کنند تا مزیت آن بیشتر شود.
haccp باعث می گردد تا به وسیله این استاندارد بتوان نقاط بحرانی که درون واحد تولیدی وجود دارد را شناسایی کرد و بیشتر مشاوران تمرکز خود را بر روی این نقاط بحرانی بگذارند تا ویژگی های مهمی که درون این نقاط بحرانی وجود دارد بیشتر تجزیه و تحلیل شود.
اما مزیت مهم اخذ ایزو مواد غذایی بر می گردد به کنترل و شناسایی آلودگی درون یک واحد تولیدی و این کار باعث می گردد تا شرکت بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی را تولید کند و همین کار باعث می شود تا فروش و سود کارخانه بیشتر شود.
اما مزیت مهم دیگری که در این استاندارد وجود دارد بحث کنترل کیفیت کارخانه است و چگونگی آزمایش کردن مواد غذایی تا بفهمیم سالم هستند یا نه که تمامی این موارد را این ایزو برای ما پیاده سازی می کند.
اگر کارخانه و یا شرکتی در امر مواد غذایی باشد و تا حالا ایزو 22000 نگرفته است با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند که مهم ترین آنها عدم سوددهی آنهاست و با گرفتن ایزو 22000 می توان تمامی کارهای اضافی که بابت آنها هزینه پرداخت می کنند در شرکت محو شود.
شما می توانید برای اخذ این ایزو با ما در تماس باشید تا به بهترین شکل ممکن راهنمایی شوید.
منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید