مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اخذ ایزو 13485 تجهیزات پزشکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزیت های اخذ ایزو تجهیزات پزشکی
77

آیا با مزیت های اخذ ایزو تجهیزات پزشکی آشنایی دارید؟ ایزو 13485 چیست و پیاده سازی آن چه فوایدی می تواند برای یک واحد پزشکی داشته باشد؟
یکی از استانداردهای مهم در حوزه پزشکی و هم چنین کلینیک های درمانی و بیمارستان های خصوصی و دولتی ایزو 13485 است. اخذ ایزو 13485 کمک شایانی به رشد و بهبود واحد بیمارستانی و هم چنین کلینیک درمانی می کند و کسانی که این استاندارد را در سازمان خود پیاده سازی می کنند می دانند و برای شان اتفاق افتاده که به مرور زمان با پیاده سازی و به جریان افتادن ایزو تجهیزات پزشکی واحدی سازمان یافته تر خواهند داشت.

اخذ ایزو

مزیت های اخذ ایزو تجهیزات پزشکی

ایزو تجهیزات پزشکی(13485) استانداردی است که از ایزو 9001 برداشته شده است و آن را تخصصی تر کرده اند به طوری که بتوان از آن در واحدهای آزمایشگاهی و پزشکی استفاده کرد، هم چنین اصولی که در این ایزو به کار گرفته شده است بر طبق اصول استاندارد ایزو 90001 می باشد با کمی تغییرات مخصوص در آن که به کار واحدهای درمانی پزشکی بیاید.
بهترین اصولی که در این استاندارد به کار می رود مربوط می شود به سیستم برنامه ریزی و نگهداری تعمیرات دستگاههای پزشکی و آزمایشگاهی و هم چنین بخش های مربوط به شرح وظایف هر کدام از کسانی که در بیمارستان ها و یا کلینیک های درمانی کار می کنند.
مزیت های اخذ ایزو 13485 بر می گردد به نظمی که در سازمان برقرار می گردد واین که هر کدام از افراد درون سازمان به درستی می توانند تشخیص دهند که چه کارهایی در طول روز باید انجام دهند و بر طبق این وظایف فعالیت های خود را تنظیم کنند و همین امر باعث می گردد که افراد به درستی وظایف خود را انجام دهند.
تمام فعالیت هایی که در بالا در سیستم مدیریت و کیفیت تجهیزات پزشکی وجود دارد و این استاندارد یک نتیجه مهم به همراه دارد و آن بر می گردد به کاهش هزینه های اضافی درون یک بیمارستان و یا مکانی که تجهیزات پزشکی دارد.
هم چنین کار مهم دیگر استاندارد بر می گردد به روابط میان پرسنل و این که تعیین می کند این روابط را درون سازمان تا به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد، پیاده سازی ایزو 13485 فواید فوق العاده زیادی برای سازمان دارد و اگر بخواهیم در مورد این فواید صحبت کنیم باید یک کتاب از آن بنویسیم شما عزیزان می توانید برای اینکه این سیستم بین المللی را در سازمان خود پیاده سازی کنید و یک رشد بسیار منظمی به سازمان دهید می توانید از طریق شماره های زیر پیگیری کنید تا با اخذ ایزو از شرکت ما بهترین خدمات با بالاترین کیفیت به شما عرضه گردد.
منبع: استاندارد سازی جهانی

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید